Proton forum,siteye erişim için DNS ayarını 4.2.2.5 olarak değiştirin
Protonclub'e hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz.

Proton kullanıyorsun ve diğer arkadaşlarınla buluşmak,fikir alışverişinde bulunmak mı istiyorsun...Doğru yerdesin..

Anket

Aracınızda ABS fren Sistemi var mı?

75% 75% [ 15 ]
20% 20% [ 4 ]
5% 5% [ 1 ]

Toplam Oylar : 20

Hepsiburada

En son konular

» oto teyp için aux mp3 girişi
tarafından toneofnature Çarş. Kas. 20 2013, 09:56

» Tanışma...
tarafından ysfbzkrt525 Salı Kas. 20 2012, 07:23

» Aracınızda ABS fren Sistemi var mı?
tarafından yigido5885 Paz Kas. 13 2011, 10:54

» proton coupe sag arka sabit kucuk cam bulamıyorum :( uyumlu bulabılırsem cok makbule gececek
tarafından Aynadim C.tesi Nis. 16 2011, 02:20

» proton coupe sag arka sabit kucuk cam bulamıyorum :(
tarafından Aynadim C.tesi Nis. 16 2011, 02:13

» Yeni Foruma Geçiyoruz
tarafından Aynadim Ptsi Nis. 04 2011, 06:17

» Proton'a uyumlu diğer markaların parçaları
tarafından deha83 C.tesi Nis. 02 2011, 01:11

» Kontak Anahtarı
tarafından edarguner Salı Mart 29 2011, 17:24

» OTOGAZ SİSTEMLERİNİ GÜVENLİ BULUYORMUSUNUZ ?
tarafından YILMAZ Salı Mart 29 2011, 09:29

» Sıralı mı - Normal Sistem LPG mi ?
tarafından halkekmek Ptsi Mart 28 2011, 21:05

» Yedek Parça Hakkında
tarafından dursunbicim Cuma Mart 25 2011, 10:57

» İnternette proton parcası satan siteler
tarafından edarguner Perş. Mart 24 2011, 08:34

Hepsiburada
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Paz Mart 13 2011, 09:50 tarihinde online oldu.
Facebook
Hoşgeldiniz
Untitled Document
Hoşgeldin :
Toplam 0 Mesajın Var.
ProtonClub 2849 Gündür Yayında.
Konu Sayısı
246
Üye Sayısı
244
Son Kaydolan Üyemiz http://protonclub.yetkin-forum.com/u244

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.Sevgi ve protonun buluştuğu tek forum..

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Aynadim

Admin
Admin
Merhabalar.Hepiniz hoşgeldiniz.Proton aracımızı severek kullanıyoruz.Proton araç sahibi arkaşlarımızla artık buradayız.Malum protonun basına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi.Tüm bu olumsuzluklara rağmen burada paylaşımın verdiği gücü kullanarak Proton sahibi arkadaşlarla beraber olacağız.Paylaştıkca bilgimiz artacak sorunlarımızı ve tecrübelerimizi paylaşacağız..Hepinizi aktif paylaşıma davet ediyor kardeşliğin hakim olduğu bir forum olmasını temenni ediyorum...saygılar.

En son Admin tarafından Salı Ocak 25 2011, 08:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kullanıcı profilini gör http://www.protonclub.org

YILMAZ

Meraklı
Meraklı
Aynadim demiş ki:Merhabalar.Hepiniz hoşgeldiniz.Proton aracımızı severek kullanıyoruz.Proton araç sahibi arkaşlarımızla artık buradayız.Malum protonun basına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi.Tüm bu olumsuzluklara rağmen burada paylaşımın verdiği gücü kullanarak Proton sahibi arkadaşlarla beraber olacağız.Paylaştıkca bilgimiz artacak sorunlarımızı ve tecrübelerimizi paylaşacağız..Hepinizi aktif paylaşıma davet ediyor kardeşliğin hakim olduğu bir forum olmasını temenni ediyorum...saygılar.

Kullanıcı profilini gör

Aynadim

Admin
Admin
sayın YILMAZ foruma hoşgeldiniz.tanıdığımız bildiğimiz proton kullanıcılarını davet edelim.eski forumdan irtibatlı olduğumuz arkadasları haberdar edelim.zamanla forum zenginleşir inşallah

kirka43

Admin
Admin
herkese slmlar yeni forumumuz hayırlı olsun herkese iyi paylaşımlar...

Kullanıcı profilini gör

clean220

Sessiz
arkadaşlar merhaba sonunda yine yeni yeniden beraber olmaktan mutluyum bu forumda inşaallah üye miktarını artıracaktır.ben sürekli birgün birileri forumu kuracak diyordum ve sonunda :-))))herkese iyş paylasımlar. ben aynı zamanda alım satımla ilgileniyorum bilgilerinize

Kullanıcı profilini gör

Aynadim

Admin
Admin
sayın clean220 aramıza hoşgeldin.aynı zamanda komşuyuz.inşallah proton kullanları davet edersek paylaşım ve katılım artacaktır.

kirka43

Admin
Admin
clean220 hoşgeldiniz...

En son kirka43 tarafından Perş. Ocak 27 2011, 10:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kullanıcı profilini gör

YILMAZ

Meraklı
Meraklı
[quote="clean220"]arkadaşlar merhaba sonunda yine yeni yeniden beraber olmaktan mutluyum bu forumda inşaallah üye miktarını artıracaktır.ben sürekli birgün birileri forumu kuracak diyordum ve sonunda :-))))herkese iyş paylasımlar. ben aynı zamanda alım satımla ilgileniyorum bilgilerinize[/quot

hoşgeldiniz clean220,herzaman aramızda görmek isteriz,

Kullanıcı profilini gör

clean220

Sessiz
teşekkürler hep beraBER

Kullanıcı profilini gör
FORUMU AÇAN ARKADAŞA EMEĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM EN KISA ZAMANDA ESKİ FORUM KADAR GÜÇLÜ OLMASINI DİLİYORUM
PROTON KULANAN ARKADAŞLARIN DESTEKLERİNİ BEKLİYORUM BİRBİRİMİZE DESTEKLE PROTONDAN VAZGEÇMEYİZ İNŞALLAH

Kullanıcı profilini gör

clean220

Sessiz
teşekkürler inşallah bu forum uzun soluklu olur

Kullanıcı profilini gör

YILMAZ

Meraklı
Meraklı
sonosmanlı demiş ki: FORUMU AÇAN ARKADAŞA EMEĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM EN KISA ZAMANDA ESKİ FORUM KADAR GÜÇLÜ OLMASINI DİLİYORUM
PROTON KULANAN ARKADAŞLARIN DESTEKLERİNİ BEKLİYORUM BİRBİRİMİZE DESTEKLE PROTONDAN VAZGEÇMEYİZ İNŞALLAH

sayın; sonosmanlı hoş geldiniz,

yazılarınızda küçük harf kullanmanızı tavsiye ederim zira büyük harf öfkeyi belirtir.

selamlar,

Kullanıcı profilini gör

kirka43

Admin
Admin
sonosmanlı hoşgeldiniz iyi paylaşımlar...

Kullanıcı profilini gör

4G92P

Moderatör
Moderatör
Eski forumdan daha iyi düzeye gelmesi temennimle..
Hepimize hayırlı olsun...

(gökberk)

Kullanıcı profilini gör

kirka43

Admin
Admin
sevgili gökberk hoşgeldin, seni aramızda görmek ne güzel,kısa bi ayrılıktan sonra inş. daha iyi forumumuz olması dileğiyle, iyi paylaşımlar...

Kullanıcı profilini gör

clean220

Sessiz
gökberk bey hoş geldiniz iyi paylasımlar

Kullanıcı profilini gör

4G92P

Moderatör
Moderatör
Sağolun hoşbulduk Smile
Kendimi evimde gibi hissediyorum bu forum sayesinde...
Tekrar emeği geçenlere teşekkür ediyorum...

Mustafa Kemal A T A T Ü R K
Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya, cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.
Kullanıcı profilini gör

Aynadim

Admin
Admin
gökberk merhaba.seni aramızda görmek ne güzel.yalnız sen nickini yine gökberk yap.ona alışkınız.4g92p hitap açısından da biraz değişik geliyor. Smile

YILMAZ

Meraklı
Meraklı
4G92P demiş ki:Eski forumdan daha iyi düzeye gelmesi temennimle..
Hepimize hayırlı olsun...

(gökberk)

sayın gökberk öncelikle hoş geldin,seni burada görmek çok güzel

Kullanıcı profilini gör

4G92P

Moderatör
Moderatör
Ehehe Very Happy Yeni forum yeni nick

Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya, cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.
Kullanıcı profilini gör

kirka43

Admin
Admin
foruma yeni katılan arakdaşların araç fotolarını en kısa zamanda bekliyoruz !...

Kullanıcı profilini gör

dursunbicim

Katılımcı
Katılımcı
bende en kısa zamanda ekleyeceğim fotorafları.

Kullanıcı profilini gör

4G92P

Moderatör
Moderatör
YILMAZ demiş ki:
sayın gökberk öncelikle hoş geldin,seni burada görmek çok güzel

Sağolun hoşbulduk...Yine hep beraberiz çok şükür...
Tekrar dile getiriyorum... Bize bu platformu sağlayanlara çok teşekkürler

Kullanıcı profilini gör

edarguner

Moderatör
Moderatör
Bende 1 hafta önce yeni 416 aldım, DH'deki arkadaşlar ilede yazışıyoruz saolsunlar.Buraya da üye olayım dedim.Aslen Mazda'cıyım ama Yeni aracım Proton 416'da Japon kökenli ve herşeyi çok benziyor.Umarım paylaşımlar güzel olur.

İsmim Ediz ve Elektronik sistemler üzerine bir firmam var ( Ses ve ışık sistemleri satışı ve kiralaması üzerine)

En son edarguner tarafından Ptsi Mart 07 2011, 08:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

1990 Mazda 323
2001 Mazda 323
2005 Opel Astra H
1998 Proton GLXI
Kullanıcı profilini gör

kirka43

Admin
Admin
hoş geldin edarguner aracın hayırlı olsun iyi günlerde kullan fotoları en kısa zamanda bekliyoruz...

Kullanıcı profilini gör

edarguner

Moderatör
Moderatör
kirka43 demiş ki:hoş geldin edarguner aracın hayırlı olsun iyi günlerde kullan fotoları en kısa zamanda bekliyoruz...

Hoşbulduk , en kısa sürede yükleyecem resimleri Laughing

Kullanıcı profilini gör

YILMAZ

Meraklı
Meraklı
edarguner demiş ki:Bende 1 hafta önce yeni 416 aldım, DH'deki arkadaşlar ilede yazışıyoruz saolsunlar.Buraya da üye olayım dedim.Aslen Mazda'cıyım ama Yeni aracım Proton 416'da Japon kökenli ve herşeyi çok benziyor.Umarım paylaşımlar güzel olur.

aramıza hoş geldiniz edarguner,yeni aracınız hayırlı olsun.

Kullanıcı profilini gör

4G92P

Moderatör
Moderatör
Tekarardan hayırlı olsun .. Bu arada Türkiye'deki en temiz protonlardan birine sahip edarguner
Allah kaza bela göstermesin

Kullanıcı profilini gör

edarguner

Moderatör
Moderatör
4G92P demiş ki:Tekarardan hayırlı olsun .. Bu arada Türkiye'deki en temiz protonlardan birine sahip edarguner

Teşekkürler, @4G92P.

Arkadaşımdan bugün bir tane Alpine Cd Chaanger aldım, Bunun bizim orjinal Cd playerla uyumu varmıdır acaba? Nasıl monte edebilirim ? Very Happy

Kullanıcı profilini gör

Aynadim

Admin
Admin
edarguner demiş ki:
4G92P demiş ki:Tekarardan hayırlı olsun .. Bu arada Türkiye'deki en temiz protonlardan birine sahip edarguner

Teşekkürler, @4G92P.

Arkadaşımdan bugün bir tane Alpine Cd Chaanger aldım, Bunun bizim orjinal Cd playerla uyumu varmıdır acaba? Nasıl monte edebilirim ? Very Happy
araçta orjinal cd çalar mı var? scratch

edarguner

Moderatör
Moderatör
Ben yanlış yazmışım, Orjinal Tape olacaktı. Cd Changer uyumluymuş tape'ler bizim. 99 Model sonrakilerde arkaya kadar Cd Changer kablosu uzanıyormuşda benimkinde yok Sad

1990 Mazda 323
2001 Mazda 323
2005 Opel Astra H
1998 Proton GLXI
Kullanıcı profilini gör

Aynadim

Admin
Admin
hmm.bende sony kaset çaların kullanım klavuzu var ama ingilizce.bi karıştırmak lazım(99 model)

edarguner

Moderatör
Moderatör
Search var Tape üzerinde. Yani extra bir cihaz takılabiliyor. Çok kaliteli bir ses sistemi kurmuşlar araca. Clarion ve 6 tane hoparlör var şaşırdım Smile

1990 Mazda 323
2001 Mazda 323
2005 Opel Astra H
1998 Proton GLXI
Kullanıcı profilini gör

Aynadim

Admin
Admin
o zamanda gayet güzel bi standart.arkası gelseydi daha değişik bi piyasa olurdu

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]