Proton forum,siteye erişim için DNS ayarını 4.2.2.5 olarak değiştirin
Protonclub'e hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz.
Proton distribitörü Ulumotor 2508

Join the forum, it's quick and easy

Protonclub'e hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz.
Proton distribitörü Ulumotor 2508
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proton kullanıyorsun ve diğer arkadaşlarınla buluşmak,fikir alışverişinde bulunmak mı istiyorsun...Doğru yerdesin..

Anket

Aracınızda ABS fren Sistemi var mı?

Proton distribitörü Ulumotor Vote_lcap75%Proton distribitörü Ulumotor Vote_rcap 75% [ 15 ]
Proton distribitörü Ulumotor Vote_lcap20%Proton distribitörü Ulumotor Vote_rcap 20% [ 4 ]
Proton distribitörü Ulumotor Vote_lcap5%Proton distribitörü Ulumotor Vote_rcap 5% [ 1 ]

Toplam Oylar : 20

Hepsiburada

En son konular

» oto teyp için aux mp3 girişi
tarafından toneofnature Çarş. Kas. 20 2013, 09:56

» Tanışma...
tarafından ysfbzkrt525 Salı Kas. 20 2012, 07:23

» Aracınızda ABS fren Sistemi var mı?
tarafından yigido5885 Paz Kas. 13 2011, 10:54

» proton coupe sag arka sabit kucuk cam bulamıyorum :( uyumlu bulabılırsem cok makbule gececek
tarafından Aynadim C.tesi Nis. 16 2011, 02:20

» proton coupe sag arka sabit kucuk cam bulamıyorum :(
tarafından Aynadim C.tesi Nis. 16 2011, 02:13

» Yeni Foruma Geçiyoruz
tarafından Aynadim Ptsi Nis. 04 2011, 06:17

» Proton'a uyumlu diğer markaların parçaları
tarafından deha83 C.tesi Nis. 02 2011, 01:11

» Kontak Anahtarı
tarafından edarguner Salı Mart 29 2011, 17:24

» OTOGAZ SİSTEMLERİNİ GÜVENLİ BULUYORMUSUNUZ ?
tarafından YILMAZ Salı Mart 29 2011, 09:29

» Sıralı mı - Normal Sistem LPG mi ?
tarafından halkekmek Ptsi Mart 28 2011, 21:05

» Yedek Parça Hakkında
tarafından dursunbicim Cuma Mart 25 2011, 10:57

» İnternette proton parcası satan siteler
tarafından edarguner Perş. Mart 24 2011, 08:34

Hepsiburada
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Paz Mart 13 2011, 09:50 tarihinde online oldu.
Facebook
Hoşgeldiniz
Untitled Document
Hoşgeldin :
Toplam 0 Mesajın Var.
ProtonClub 4857 Gündür Yayında.
Konu Sayısı
246
Üye Sayısı
245
Son Kaydolan Üyemiz https://protonclub.yetkin-forum.com/u245

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Proton distribitörü Ulumotor

+7
BURHAN
kepir
dursunbicim
4G92P
kirka43
edarguner
Aynadim
11 posters

Verdiği hizmetlerden dolayı Proton distribitörü Ulumotor'u beğeniyormusunuz?

Proton distribitörü Ulumotor Vote_lcap7%Proton distribitörü Ulumotor Vote_rcap 7% [ 2 ]
Proton distribitörü Ulumotor Vote_lcap89%Proton distribitörü Ulumotor Vote_rcap 89% [ 25 ]
Proton distribitörü Ulumotor Vote_lcap4%Proton distribitörü Ulumotor Vote_rcap 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 28

Anket kapatıldı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Proton distribitörü Ulumotor Empty Proton distribitörü Ulumotor Paz Mart 06 2011, 02:17

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

Verdiği hizmetlerden dolayı Proton distribitörü Ulumotor'u beğeniyormusunuz?

http://www.protonclub.org

2Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Paz Mart 06 2011, 02:34

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

Kesinlikle çok kötü bir firma. Ana merkez ve ana servis halini görseniz şaşırırsınız. Merkez servisde sadece 1 usta var ve olmayınca aracı bilgi.bağlayacak kimse yok.Bu yüzden marka hayatta ileri gitmez.

3Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Paz Mart 06 2011, 03:23

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

reklam olayıda sıfır.sanki markayı geliştirmek istemiyolar gibi

4Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Paz Mart 06 2011, 03:27

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

Bence amaçları, eski 416 kullanıcısına takasla Gen2 satmak. Sokaktan gelen adam umurlarında değil. Keşke anadolu grubu alsa.Kia nerden nereye geldi.

5Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Paz Mart 06 2011, 04:02

kirka43

kirka43
Admin
Admin

adamlar ana bayi ama 2.el galericiliği yapıyorlar Very Happy

6Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Paz Mart 06 2011, 05:37

4G92P

4G92P
Moderatör
Moderatör

O fiyatlara bu arabalar alınmaz...verilmez o kadar para...
Benim görüşüm bu. Ulumotordan da hiç umutlu değilim...umrumda da değil ne yaptıgı...

7Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Paz Mart 06 2011, 09:20

dursunbicim

dursunbicim
Katılımcı
Katılımcı

çin arabalarının her gün reklamları vardı bir ara daha proton reklamı göremedik protonu bilmeyenler bu arabaların yenileri üretiliyormu diye soruyorlar.

8Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Salı Mart 08 2011, 03:24

kepir

kepir

buna rağmen son 2 ayda yüz küsür tane proton satışı olmuş ki bence çok çok iyi bir rakam,bu uyuzlara rağmen...

9Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Çarş. Mart 09 2011, 10:06

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

adamalar birde Jetpadan devraldılar.hani derlerya enkaz devraldık.ona rağmen elle tutulur bi iyilikleri dokumadı protonculara.bari parcayı ucuz tutup onu karsız felan sataydı.bu anket böyle çıkmazdı. 144

10Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Çarş. Mart 09 2011, 10:20

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

JetPa'ya bir halt diyemezler. Adamlar internetin kullanımının az olduğu, Televizyon kanallarının , medyanın daha az kullanıldığı bir ortamda Bu arabayı 1-2 sene içerisinde çok üst düzeye taşıdılar. İstanbulda Proton okadar çok taksi vardıki gerisini siz düşünün. Ulumotor enkaz falan almadı bence.Halt yemesinler. Ben arabamı onlardan aldım, yan yana Kia ile Proton, resmen sahipsiz çocuk gibi bir kenara itilmiş.Sanırsınız ki Kia distribütörü , Proton satıcısı.

11Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Çarş. Mart 09 2011, 10:30

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

adamalar motosiklet bile satıyolar..

12Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Çarş. Mart 09 2011, 10:37

kirka43

kirka43
Admin
Admin

yakında çakı,çakmak-ayna,tarak işporta işine girerler Very Happy

13Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Paz Mart 13 2011, 06:10

BURHAN

slm ulumotora ne kadar kızar isen kız malezyalıların da bir şey yapmaya niyetleri yok duvardan ses geliyor onlardan gelmiyor

14Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Salı Mart 15 2011, 08:39

Protonkolik

Protonkolik

Haftasonları gazetelerde reklamları oluyor ulumotorun

15Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Çarş. Mart 16 2011, 03:03

alper

edarguner demiş ki:JetPa'ya bir halt diyemezler. Adamlar internetin kullanımının az olduğu, Televizyon kanallarının , medyanın daha az kullanıldığı bir ortamda Bu arabayı 1-2 sene içerisinde çok üst düzeye taşıdılar. İstanbulda Proton okadar çok taksi vardıki gerisini siz düşünün. Ulumotor enkaz falan almadı bence.Halt yemesinler. Ben arabamı onlardan aldım, yan yana Kia ile Proton, resmen sahipsiz çocuk gibi bir kenara itilmiş.Sanırsınız ki Kia distribütörü , Proton satıcısı.
valla çok haklısın kardeş.. protonun itibarı var ama ulumotor onu taşıyabilecek bir firma değil.. distrübütörle oto galeri arasındaki farkı ayırdedemeyenler mahvetti güzelim proton markasını...

16Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Çarş. Mart 16 2011, 03:57

kepir

kepir

sizce ne olacak bu durum, 1 yıl, 2 yıl, 5 yıl sonra ne değişecek bu gidişle???
bu vatandaşların markayla ilgili amaçları ne?
yılda 3-5 araç satmak mı, veya bu araçlar satılmıyor diyerek bu işi bırakmak mı?
şu foruma şunlardan biri üye olsa bizleri bilgilendirse ne iyi olur.
admin arkadaş, siz bir davet yollasanız,burdaki oluşumdan bahsetseniz belki lütfederler.

17Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Çarş. Mart 16 2011, 05:52

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

BURHAN demiş ki:slm ulumotora ne kadar kızar isen kız malezyalıların da bir şey yapmaya niyetleri yok duvardan ses geliyor onlardan gelmiyor
aslında adamlar ingiltere pazarına gözlerini dikmişler.

18Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Çarş. Mart 16 2011, 06:01

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

kepir demiş ki:sizce ne olacak bu durum, 1 yıl, 2 yıl, 5 yıl sonra ne değişecek bu gidişle???
yılda 3-5 araç satmak mı, veya bu araçlar satılmıyor diyerek bu işi bırakmak mı?
admin arkadaş, siz bir davet yollasanız,burdaki oluşumdan bahsetseniz belki lütfederler.
face de kendi gruplarına 2-3 kere linkimizi yapıştırdım.bi bakmıslardır heralde noluyo diye 4444

19Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Perş. Mart 17 2011, 03:11

alper

kepir demiş ki:sizce ne olacak bu durum, 1 yıl, 2 yıl, 5 yıl sonra ne değişecek bu gidişle???
valla bende bundan korkuyorum.. yani bikaç yıl sonra; hadi eyvallah deyip dükkanı kapatırlarsa ne olacak.. ortada itibarı iyice zedelenmiş,çin otolarından bile az tanınan araçlarla kalmasın biz protoncular..

20Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Salı Mart 22 2011, 08:56

Protonkolik

Protonkolik

Ulumotor sitesini değiştirmiş.Yeni sitesi güzel olmuş Laughing

21Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Salı Mart 22 2011, 09:02

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

sitesi malezyada ki site formatıyla aynı olmuş.birliktelik sağlamışlar.ufak bi adım. ghghg

22Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Çarş. Mart 23 2011, 09:08

lucky35

Keşke Fadıl da kalsaydı,koç gurubu adamı yoketmek adına herşeyi yaptı,218 dolar 60 ay vade ile 12 ay sonra anahtar teslim 0 proton aldım,şimdi gen 2 sahibiyim...imzayı yapar inşallah...

23Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Çarş. Mart 23 2011, 09:16

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

lucky35 demiş ki:Keşke Fadıl da kalsaydı,koç gurubu adamı yoketmek adına herşeyi yaptı,218 dolar 60 ay vade ile 12 ay sonra anahtar teslim 0 proton aldım,şimdi gen 2 sahibiyim...imzayı yapar inşallah...
Sn lucky35 aramıza hoşgeldiniz.tanışma bölümünde kısaca kendimizi tanıtalım.ayrıca gen2 ile ilgili paylaşımda bulunursanuz bhatiyar oluruz Cool

24Proton distribitörü Ulumotor Empty Geri: Proton distribitörü Ulumotor Perş. Mart 24 2011, 06:40

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

lucky35 demiş ki:Keşke Fadıl da kalsaydı,koç gurubu adamı yoketmek adına herşeyi yaptı,218 dolar 60 ay vade ile 12 ay sonra anahtar teslim 0 proton aldım,şimdi gen 2 sahibiyim...imzayı yapar inşallah...
işte türkiye de bu tarz durumlara hep şüphe ile bakmaya alışmışız biri yapınca böyle birşeyi hemen bir buzağı ararız altında. imza işinin olmayacağı açık.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]