Proton forum,siteye erişim için DNS ayarını 4.2.2.5 olarak değiştirin
Protonclub'e hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz.
Yedek Parça Hakkında 2508

Join the forum, it's quick and easy

Protonclub'e hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz.
Yedek Parça Hakkında 2508
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proton kullanıyorsun ve diğer arkadaşlarınla buluşmak,fikir alışverişinde bulunmak mı istiyorsun...Doğru yerdesin..

Anket

Aracınızda ABS fren Sistemi var mı?

Yedek Parça Hakkında Vote_lcap75%Yedek Parça Hakkında Vote_rcap 75% [ 15 ]
Yedek Parça Hakkında Vote_lcap20%Yedek Parça Hakkında Vote_rcap 20% [ 4 ]
Yedek Parça Hakkında Vote_lcap5%Yedek Parça Hakkında Vote_rcap 5% [ 1 ]

Toplam Oylar : 20

Hepsiburada

En son konular

» oto teyp için aux mp3 girişi
tarafından toneofnature Çarş. Kas. 20 2013, 09:56

» Tanışma...
tarafından ysfbzkrt525 Salı Kas. 20 2012, 07:23

» Aracınızda ABS fren Sistemi var mı?
tarafından yigido5885 Paz Kas. 13 2011, 10:54

» proton coupe sag arka sabit kucuk cam bulamıyorum :( uyumlu bulabılırsem cok makbule gececek
tarafından Aynadim C.tesi Nis. 16 2011, 02:20

» proton coupe sag arka sabit kucuk cam bulamıyorum :(
tarafından Aynadim C.tesi Nis. 16 2011, 02:13

» Yeni Foruma Geçiyoruz
tarafından Aynadim Ptsi Nis. 04 2011, 06:17

» Proton'a uyumlu diğer markaların parçaları
tarafından deha83 C.tesi Nis. 02 2011, 01:11

» Kontak Anahtarı
tarafından edarguner Salı Mart 29 2011, 17:24

» OTOGAZ SİSTEMLERİNİ GÜVENLİ BULUYORMUSUNUZ ?
tarafından YILMAZ Salı Mart 29 2011, 09:29

» Sıralı mı - Normal Sistem LPG mi ?
tarafından halkekmek Ptsi Mart 28 2011, 21:05

» Yedek Parça Hakkında
tarafından dursunbicim Cuma Mart 25 2011, 10:57

» İnternette proton parcası satan siteler
tarafından edarguner Perş. Mart 24 2011, 08:34

Hepsiburada
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Paz Mart 13 2011, 09:50 tarihinde online oldu.
Facebook
Hoşgeldiniz
Untitled Document
Hoşgeldin :
Toplam 0 Mesajın Var.
ProtonClub 4863 Gündür Yayında.
Konu Sayısı
246
Üye Sayısı
245
Son Kaydolan Üyemiz https://protonclub.yetkin-forum.com/u245

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yedek Parça Hakkında

+5
4G92P
kirka43
dursunbicim
Aynadim
clean220
9 posters

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 3 sayfası]

1Yedek Parça Hakkında Empty Yedek Parça Hakkında Paz Ocak 30 2011, 04:42

clean220

clean220
Sessiz

Bizim araçları gören herkes parça sorunu varmı bunun parçası pahalıdır,bu aracı alana kadar doğan al parcası cok çabuk bulunuyor gibi boş konuşmalar oluyor.aslında bu araçların yedek parçası hem kolay bulunuyor hemde ucuz şöyleki;

1.bu araçlar sık araıza yapmıyor cunku malzemeler kaliteli (mitsubişhi parçaları birçoğu)
2.sık arıza yapmadığından değiştirilen parca bir kere alınıyor uzun süre sorun yaratmıyor.kuş serisi ve reno parçaları sık arıza yaptığından
ve satış ağı fazla olduğundan çabuk bulunuyor ama sık arıza yapması hiç kimsenin dikkatini çekmiyor.amaç araçların satısından değil yedek parça satısıyla daha cok para kazanmak.Türkiyeye giriş yapan bazı araçların cok sağlam olması servislerin işine gelmez örnek olarak honda,bmw,mercedes. bunlarında servis ağı cok değildir ama ismi vardır.ve satısı piyasası iyidir.bizim araçlar birazda tanıtım ve eski imaj sorunu cok yasıyor.
3.protonun resmi olarak türkiyede 28 servisi var.(yanlış bilmiyorsam)gayriresmi olarak bu sayı 40 a yakın ama kimse bilmiyor.Türkiyenin çoğu kritik illerinde servisi var.
4.bu aracın en fazla parcasını anlasmalı olarak ergin oto getirmekte istediğiniz parça size kargo ile gönderilmektedir.ve garantilidir.

YUKARIDAKİ BİLGİLERİ BU ARAÇ İÇİN ÖN YARGISI OLAN KİŞİLERE BİR ÖN BİLGİ OLMASI İÇİN YAZDIM.

2Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Ocak 30 2011, 05:06

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

parca sorunu buyuk oranda çözüldü ama tabi servis dışında tüm parcalar yan sanayi.ilerde inşallah ucuz ve orjinal ürün bulabiliriz.bilgiler için teşekkürler

http://www.protonclub.org

3Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Ocak 30 2011, 05:10

clean220

clean220
Sessiz

yan sanayi denince yanlış anlasılmasın piyasadaki tum araçlar parcalarını kendisi üretmez.piyasadaki diğer firmalara yaptırır yüzde 90 parca türkiyede zaten yan sanyidir özellikle tofas ve reno parçalarının coğu yan sanayidir.firmalar ürettiği hiç bir aracın direkt parcasını kendisi üretmez bir kaç tanesi hariç.yan sanaayi denınce akla kalitesiz mal gelmesin.

4Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Ocak 30 2011, 05:26

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

416 lar için buji kablosu mitsubishi nin hangi markası uyumlu acaba? yada parça kodu varmı?

5Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Ocak 30 2011, 05:42

clean220

clean220
Sessiz

buji kabloları ilginçtir ama orjinali fransız ve biraz pahalı gerçi 10 yıl garantili yani 10 yılda anca yıpranıyor buji kablosu ve bujıleri beraber değiştirmeniz lazım ben değiştirdim.toplamda 160 tl verdim ama arabadaki titreme ve çekiş düzeldi.tuzla protondan temin edebilirsiniz yada ergin otodan isteyin.

6Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Ocak 30 2011, 09:39

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

baya tuzluymuş.bujiler 30 tutsa kablo 130 a geliyor. Suspect

7Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Ocak 30 2011, 10:15

clean220

clean220
Sessiz

biraz pahalı gibi görünüyor ama gerekli sıralı sistem lpg varsa aracınızda titreme yaptırır bu parçalar eski ise değiştirmeniz sart.emin olun piyasadaki fiat,peugeot,gibi araçlarında bu parçaları pahalı ama toyotanın ve hyundai exel araçların atesleme kaploları uyuyor arastırın

8Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Şub. 13 2011, 23:34

dursunbicim

dursunbicim
Katılımcı
Katılımcı

engin otoda buji kablosu 120 orjinal olduğunu söylüyorlar volkan otoda ise 50 oda alman malıymıs.

9Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Şub. 14 2011, 04:50

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

ergin tekelin tadını çıkarıyor.

10Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Şub. 14 2011, 05:23

kirka43

kirka43
Admin
Admin

arkadaşlar benim 416 arka kapı eşiğinin birisi eksik tek satılırr mı yoksa takım mı alıcaz başka markaların ki uyar mı,bilgisi olan var mı ?

11Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Şub. 14 2011, 08:59

4G92P

4G92P
Moderatör
Moderatör

Abi çıkmacılarda araman gerek benım de arka sol eşik lazım
Tırnakları kırıldı... Ergin oto bir zamanlar orjinal parça satıyordu ama şimdi yan sanayi ürün satıyor...
Mesela orjinal motorlu far satmıyorlar artık diye biliyorum

12Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Perş. Şub. 17 2011, 03:38

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

benim buji kablosu yazaki marka orjinal sanırım araba 98 ve kablo 97 üretimi hala herhangi bir çatlaması yada görünür arızası yok

13Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Perş. Şub. 17 2011, 04:41

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

sayın kadirkayık forumumuza hoşgeldiniz.benimde baya eski görünüyor.ama sıkıntısı yok maşallah

14Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Perş. Şub. 17 2011, 08:16

YILMAZ

YILMAZ
Meraklı
Meraklı

Aynadim demiş ki:sayın kadirkayık forumumuza hoşgeldiniz.benimde baya eski görünüyor.ama sıkıntısı yok maşallah

bendende bir okadar, buji kabloları yeniye benzemiyor ama üzerinde madein france yazıyor.orjinali galiba

15Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Çarş. Şub. 23 2011, 07:22

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

hoşbulduk .

16Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Şub. 26 2011, 04:16

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

dursunbicim demiş ki:engin otoda buji kablosu 120 orjinal olduğunu söylüyorlar volkan otoda ise 50 oda alman malıymıs.
bu volkan oto nun telefon numarası elinde olan var mı?

17Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Şub. 26 2011, 04:24

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

Forumda yedek parçacılar ve tavsiye edilen servisler diye bir bölüm açılsa fena olmaz.

18Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Şub. 26 2011, 10:37

dursunbicim

dursunbicim
Katılımcı
Katılımcı

02126331072 volkan oto

19Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Şub. 26 2011, 11:17

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

Bende ekleyim.Daha önce Mazda için alışveriş yapıyordum ama Proton parçasıda satıyor.

vizyon otomotiv japon kore araçları yedek parça ( Aksaray-İSTANBUL)

Firma Yetkilisi: Sabit KÖSE-Bülent ÇAPAN

Telefon: 0212-589-84-60 0212-589-95-41 0212-586-07-62
Fax: 0212-529-68-30
cep: 0533-571-28-34

En son edarguner tarafından C.tesi Şub. 26 2011, 22:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

20Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Şub. 26 2011, 11:30

4G92P

4G92P
Moderatör
Moderatör

Bi de adreslerde şehir belirtsek iyi olacak Smile

21Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Şub. 28 2011, 09:01

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

volkan otoda V kayış 15 buji kablosu alman wörk marka 50 tl.erginde kayış 25 buji kablosu 90 tl Suspect

22Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Şub. 28 2011, 09:06

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

Ergin oto bana da biraz pahalı geldi.

23Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Mart 05 2011, 09:27

clean220

clean220
Sessiz

akaradaslar benim aracımda silindir kapak contasından yağ sızmaya basladı volkan oto dan arastırma yaptıktan sonra conta takımını sipariş ettim yarın takacak usta adamların göndermesi 1 gunu bulmadı ve fiyatda gayet ucuz aynı contaya 140 120 fiyat veren cıktı ama volkandan 60 tl ye aldım motoru yakmadan contayı aldığıma va ucuz aldığımada seviniyorum.usta baktı conta orjınal dedi insallah sorun cıkarmaz.

24Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Mart 05 2011, 09:38

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

parca sorun olmasada usta öenmli.çünkü contaya ulaşmak için baya ortalığı temizliyolar.contayı taktıktan sonra dikkatli toplamaları lazım.benzin girişlerini felan iyi kontrol et.vidalarıda defalarca tekrardan sıkıştırıp konntroletsinler.zira iyi sıkılmazsa yuksek hızla titreme yapar.kolay gelsin.bende volkana bugun cam krıkosu sordum 50dedi.ergınde 45 demişti

25Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 06 2011, 22:41

dursunbicim

dursunbicim
Katılımcı
Katılımcı

burada protodan anlayan bir kaç usta var ama ben mitsubishi servisine yaptırıyorum arabayı oradaki ustalar herşeyden anlıyorlar problem çıkmıyor. işçilik genelde aynı.

26Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Mart 14 2011, 00:13

4G92P

4G92P
Moderatör
Moderatör

Volkan oto iyi de yan sanayi parça satıyor...
Erginde ise orijinal parça bulmak mümkün motor ve yürüyen için...

Mesela Volkan oto numaranızı bırakın biz arayalım diyor..
Ergin yarım saat sonra arayın diyor Smile Volkan oem parça getireydi..eiiydi

Volkan oto'da distrbütör kalmamış...fiyat sordum 5oo Lira civarı dedi. Bujı kablolarına da 5o Tl dedi...
Ergin distrbütöre 800 Lira fiyat verdi ve stoklarında yokmuş su an.
Buji kablolarına ise 110 Lira istedi...
Orijinal stoplar 180 Liraymış tanesi... Ohoo uçmuş bunlar...

E-bay'dan getirtmek farz oldu..

27Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Mart 14 2011, 01:13

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

4G92P demiş ki:Volkan oto iyi de yan sanayi parça satıyor...
Erginde ise orijinal parça bulmak mümkün motor ve yürüyen için...

Mesela Volkan oto numaranızı bırakın biz arayalım diyor..
Ergin yarım saat sonra arayın diyor Smile Volkan oem parça getireydi..eiiydi

Volkan oto'da distrbütör kalmamış...fiyat sordum 5oo Lira civarı dedi. Bujı kablolarına da 5o Tl dedi...
Ergin distrbütöre 800 Lira fiyat verdi ve stoklarında yokmuş su an.
Buji kablolarına ise 110 Lira istedi...
Orijinal stoplar 180 Liraymış tanesi... Ohoo uçmuş bunlar...

E-bay'dan getirtmek farz oldu..

Ebay.co.uk Yani ingiliz olan sitede Dünyalarca Proton parçası var. Dün gördüm Distribütör uygundu.

28Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Mart 14 2011, 02:05

4G92P

4G92P
Moderatör
Moderatör

Uygun da getirtmesi...gümrüğü falanı filanı...

29Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Mart 14 2011, 05:03

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

4G92P demiş ki:Uygun da getirtmesi...gümrüğü falanı filanı...

Düşük yazdıracaksın fiyatı ve faturasını gümrüğe takılmayacak . 30-40 euro yazınca gümrük uğraşmıyor. Mazdaclub'da arkadaşlar bir kere spoiler getirtmişti gümrüğe takılmadan Smile

30Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Mart 14 2011, 05:28

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

gümrükte tanıdık varsa işler daha kolay.

31Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Mart 14 2011, 06:46

4G92P

4G92P
Moderatör
Moderatör

Çok şükür sorunu hallettik sayılır...

Dükkandaki çocuk toplarken ben bakmamıştım...Maf sensörünün fişini takmayı unutmuş...Onu taktım düzeldi...

Artık distribütörü de gittiği yere kadar kullanıcam... Bakalım bi tane pert proton buldum onun distribütörünü alabilirim belki.. Tabi olduğundan ucuzssa...

O gümrük olayı da her zaman tutmuyor yalnız...Burdaki değerine bakıyor gümrükçüler...

Hadi geçtim getiririm de gümrükte bi gün beklemek koyuyor...

Geçen arkadasım debrıyaj takımı getırttı...120 mılyon vergi verdi + bir günü de orda geçti..

32Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Ptsi Mart 14 2011, 07:45

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

ah benim güzel ülkem daha sınırı geçer geçmez yaptığına bak. sonra kaçakçılık niye oluyor diyor. neyse ki gıda da kdv eskisi gibi 18 değil ....

33Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Mart 19 2011, 22:02

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

yarın bujı kablosu,hava filtresi,sağ ön cam krıkosu siparişi vereceğim.bujı kablosu volkandan krıko ergınden olacak gibi.ama 2 ayrı kargo aynı hesaba getirirse hepsini bi yerden sipariş vereceğim.kablo 50 dedi 45 bağlarım.krıkoya 50 dedi,filtreyi bilmiyorum.işte hepsi 100 olsun babından konusacağım. kkk bbb

34Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Mart 19 2011, 22:17

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

Cam krikosunda ne problem var ? Benimde sol cam çıkarken dışa doğru çıkıyor bide sol cam inerken çığlık atıyor.Krikodan mı yoksa döşemeyi söküp uğraşayım mı Tuncay Bey?

35Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Mart 19 2011, 22:20

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

sn Ediz bey bende son kısma gelince öne eğiliyor.ve kalıyor.söktüm baktım.camın takıldığı yer asınmıs ve oynuyor.çözüm değişmesi.cığlık büyük ihtimalle yağsızlıktan kızağı yağlarsan cığlık kesilir.dışa cıkması ise oturduğu yuvadaki vidalar gevsemiş olabilir.söküp durumu bi kontrol etmelisin

36Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında C.tesi Mart 19 2011, 22:33

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

Aynadim demiş ki:sn Ediz bey bende son kısma gelince öne eğiliyor.ve kalıyor.söktüm baktım.camın takıldığı yer asınmıs ve oynuyor.çözüm değişmesi.cığlık büyük ihtimalle yağsızlıktan kızağı yağlarsan cığlık kesilir.dışa cıkması ise oturduğu yuvadaki vidalar gevsemiş olabilir.söküp durumu bi kontrol etmelisin

Kızağa yukardan aşağıya Wd40 sıktım ama devam etti sanırım dediğiniz gibi sökülmesi gerekiyor. Söküp resimler siteye asarım bende içeriğini. 2 haftadır arabayla ilgilenemedim ayrıca amörtisörlerde sorun var Monreo takılmış sonradan ama patlamış galiba. Tavsiye varmı bu konuda da? Smile

37Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 00:39

4G92P

4G92P
Moderatör
Moderatör

Gazlı amortisör tercih et alırsan...
Monroe vardır yine.

38Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 05:07

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

4G92P demiş ki:Gazlı amortisör tercih et alırsan...
Monroe vardır yine.

Ok, hafta içi ustama gidecem ve durum değerlendirmesi yapacam Gökberk. Burada tavsiyeleriniz için bir konu açarım.

39Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 05:37

YILMAZ

YILMAZ
Meraklı
Meraklı

Aynadim demiş ki:sn Ediz bey bende son kısma gelince öne eğiliyor.ve kalıyor.söktüm baktım.camın takıldığı yer asınmıs ve oynuyor.çözüm değişmesi.cığlık büyük ihtimalle yağsızlıktan kızağı yağlarsan cığlık kesilir.dışa cıkması ise oturduğu yuvadaki vidalar gevsemiş olabilir.söküp durumu bi kontrol etmelisin

Tuncay Bey;parçaları değiştirirken fotolarla veye video ile döşeme nasıl sökülür,cam krikosu nasıl değiştirilir,nereler yağlanır tarif edebilirmisiniz?

40Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 05:44

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

gelsin sökümden takmaya kadar video&foto hepsini koyarım inşallah wwww

41Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 08:08

dursunbicim

dursunbicim
Katılımcı
Katılımcı

tuncay hocam buji kablosu siparişi verecem yazmışsınız mevcut kablonuzda problem mi var yoksa belirli bir kilometre oldu değiştireyim diyemi değiştiriyorsunuz.

42Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 08:16

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

buji kablosunun üstünde YAZAKİ 1997 yazıyor.baya eski duruyor.sıkıntısı yok ama eğer 97 de üretildi ise 14 seneli kkablo kullanıyorum.değiştirsem iyi olacak. 333

43Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 08:20

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

Aynadim demiş ki:buji kablosunun üstünde YAZAKİ 1997 yazıyor.baya eski duruyor.sıkıntısı yok ama eğer 97 de üretildi ise 14 seneli kkablo kullanıyorum.değiştirsem iyi olacak. 333
oh be benimkisinin aynı kablosu olan biri varmış.

44Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 08:36

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

kadirkayik demiş ki:
Aynadim demiş ki:buji kablosunun üstünde YAZAKİ 1997 yazıyor.baya eski duruyor.sıkıntısı yok ama eğer 97 de üretildi ise 14 seneli kkablo kullanıyorum.değiştirsem iyi olacak. 333
oh be benimkisinin aynı kablosu olan biri varmış.
fabrika çıkışı bu kablomu acaba ? bilginiz varmı?sizde yıl olarak ne yazıyor xxx

45Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 08:43

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

97 yazaki bence orjinal japon baktım internetten sadece kablo üretmiş ancak şu an bizim piyasaya yünelik yok galiba.

46Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 08:44

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

çok ilginç.14 sene bi kablo değiştirilmeden gidiyorsa daha ne diyeyim. 177

47Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 08:47

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

resim çekeyim ancak seninki de muhtemelen hala yıpranmamıştır.(bir ara güneş açınca)

48Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 08:49

dursunbicim

dursunbicim
Katılımcı
Katılımcı

yazaki orjinal fabrika çıkışı daha sonra proton diye çıkmış kablo

49Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 08:52

dursunbicim

dursunbicim
Katılımcı
Katılımcı

birde buji kablosu için eğer arabada titreme vs. yoksa buji kablosunun değişmesi gerekli değil diyorlar aslında bir avometre ile orjinal hiç kullanılmamış kablonun direçlerine bakıp eldeki mevcut kablo ile karşılaştırmak lazım.

50Yedek Parça Hakkında Empty Geri: Yedek Parça Hakkında Paz Mart 20 2011, 09:59

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

Aynadim demiş ki:çok ilginç.14 sene bi kablo değiştirilmeden gidiyorsa daha ne diyeyim. 177
piyasada bulunsa yazaki hemen alırım jjjjj

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki