Proton forum,siteye erişim için DNS ayarını 4.2.2.5 olarak değiştirin
Protonclub'e hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz.
Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? 2508

Join the forum, it's quick and easy

Protonclub'e hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz.
Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? 2508
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proton kullanıyorsun ve diğer arkadaşlarınla buluşmak,fikir alışverişinde bulunmak mı istiyorsun...Doğru yerdesin..

Anket

Aracınızda ABS fren Sistemi var mı?

Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_lcap75%Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_rcap 75% [ 15 ]
Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_lcap20%Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_rcap 20% [ 4 ]
Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_lcap5%Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_rcap 5% [ 1 ]

Toplam Oylar : 20

Hepsiburada

En son konular

» oto teyp için aux mp3 girişi
tarafından toneofnature Çarş. Kas. 20 2013, 09:56

» Tanışma...
tarafından ysfbzkrt525 Salı Kas. 20 2012, 07:23

» Aracınızda ABS fren Sistemi var mı?
tarafından yigido5885 Paz Kas. 13 2011, 10:54

» proton coupe sag arka sabit kucuk cam bulamıyorum :( uyumlu bulabılırsem cok makbule gececek
tarafından Aynadim C.tesi Nis. 16 2011, 02:20

» proton coupe sag arka sabit kucuk cam bulamıyorum :(
tarafından Aynadim C.tesi Nis. 16 2011, 02:13

» Yeni Foruma Geçiyoruz
tarafından Aynadim Ptsi Nis. 04 2011, 06:17

» Proton'a uyumlu diğer markaların parçaları
tarafından deha83 C.tesi Nis. 02 2011, 01:11

» Kontak Anahtarı
tarafından edarguner Salı Mart 29 2011, 17:24

» OTOGAZ SİSTEMLERİNİ GÜVENLİ BULUYORMUSUNUZ ?
tarafından YILMAZ Salı Mart 29 2011, 09:29

» Sıralı mı - Normal Sistem LPG mi ?
tarafından halkekmek Ptsi Mart 28 2011, 21:05

» Yedek Parça Hakkında
tarafından dursunbicim Cuma Mart 25 2011, 10:57

» İnternette proton parcası satan siteler
tarafından edarguner Perş. Mart 24 2011, 08:34

Hepsiburada
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Paz Mart 13 2011, 09:50 tarihinde online oldu.
Facebook
Hoşgeldiniz
Untitled Document
Hoşgeldin :
Toplam 0 Mesajın Var.
ProtonClub 4802 Gündür Yayında.
Konu Sayısı
246
Üye Sayısı
245
Son Kaydolan Üyemiz https://protonclub.yetkin-forum.com/u245

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

+7
4G92P
dursunbicim
YILMAZ
hakikiyol
edarguner
kadirkayik
Aynadim
11 posters

Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_lcap75%Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_rcap 75% [ 15 ]
Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_lcap20%Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_rcap 20% [ 4 ]
Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_lcap5%Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Vote_rcap 5% [ 1 ]
Toplam Oylar : 20

Anket kapatıldı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 16 2011, 06:33

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

http://www.protonclub.org

2Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 16 2011, 06:37

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

var. çokta iyi güvenle sürüyorum.

3Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 16 2011, 06:42

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

Proton'u tercih etmemdeki en büyük sebep zaten Abs olması. F/P aynı zamanda Smile

4Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 16 2011, 06:49

hakikiyol

hakikiyol

Evet var ... Güven verici...

5Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 16 2011, 07:19

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

Proton alırken sorduğum ilk sorudur.ABS çalışıyor mu.sonra boya değişen vs. 333

6Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 16 2011, 10:18

YILMAZ

YILMAZ
Meraklı
Meraklı

%90 şehiriçi kullandığımız için birde bulunduğum yere kar yağmadığından dolayı ABS yi çok gerekli görmedim.bu nedenle 415 aldım ve şu ana kadar çok memnunum.

7Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 16 2011, 17:52

dursunbicim

dursunbicim
Katılımcı
Katılımcı

arabayı ilk aldığımda yokuş aşağya giderken köpek sürüsü çıktı önüme ani frenle sadece bir köpeğe hafif şekilde vurarak (köpek ölmedi yaşıyor ) sadece plakalık kırılmasıyla kurtardım abs sayesinde.

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

ABS sistemi olupta pasif olan arkadaslar ankarada hakan usta diye birisi var.cok cok ekonomik olarak butun problemleri halletmekte.. aa

4G92P

4G92P
Moderatör
Moderatör

Frenler kötünün iyisi durumunda...
Pek güven vermese de çoğu zaman kazaya karışmamı engelledi abs..

10Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Perş. Mart 17 2011, 09:45

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

şu var eğer önünüzdeki araçla kuralına göre giderseniz arakadan vurmanız bu frenle mümkün değil. birde ben denedim frene asfaltta asıldım. arabadakiler cama yapıştı. he aniden yola çıkan şeylere karşı frene basıp mümkünse direksiyon kullanın. hafif yönlendirmeye izin veriyor ama ani kırma yapmadım o kadar alan bulamadım denemek için.

11Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Perş. Mart 17 2011, 09:59

4G92P

4G92P
Moderatör
Moderatör

Kuralına göre gittiğinizde zaten abs bile devreye girmiyor...
Ani durumlar için manevra imkanı sağlıyor daha kısa sürede duruyorsunuz abs'siz araca göre ama işte o mesefa diğer abs'li araçlara göre fazlaca uzun...

12Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Perş. Mart 17 2011, 18:16

dursunbicim

dursunbicim
Katılımcı
Katılımcı

Aynadim demiş ki:ABS sistemi olupta pasif olan arkadaslar ankarada hakan usta diye birisi var.cok cok ekonomik olarak butun problemleri halletmekte.. aa

hakan ustanın adres ve telefounu yazarmısınız

13Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 30 2011, 07:46

brs16

brs16
Katılımcı
Katılımcı

bende yok 44

14Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 30 2011, 08:38

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

Hakan usta ankara uraz bosch fren sistemleri
05369491316

15Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 30 2011, 10:44

umera

Moderatör
Moderatör

Abs otomotiv tarihinin en büyük icadıdır arkadaşlar.
Abs olmayan araca para verip almam.
Abs olan bütün araçların fren mesafesi uzundur Proton'a has bir durum değil.
Bu anketi gidip bir 10-16 arasında satılan corollacılara yapmak lazım:)

16Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 30 2011, 17:17

edarguner

edarguner
Moderatör
Moderatör

umera demiş ki:Abs otomotiv tarihinin en büyük icadıdır arkadaşlar.
Abs olmayan araca para verip almam.
Abs olan bütün araçların fren mesafesi uzundur Proton'a has bir durum değil.
Bu anketi gidip bir 10-16 arasında satılan corollacılara yapmak lazım:)

Bende katılıyorum.Bir kere Abs konforuna alıştımı insan onsuz yapamıyor. Protonu seçmemdeki en büyük nedenlerden biride Abs olması idi o fiyata. Dediğiniz gibi Abs'siz 14-15000TL'ye neden araç alınır bilemiyorum.

17Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Empty Geri: Aracınızda ABS fren Sistemi var mı? Çarş. Mart 30 2011, 23:12

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

valla bundan sonra abs si olmayan araca binmek dahi istemiyorum süper.

yolda

arkadaşlar benim aracın abs lambası devamlı yanıyor

kadirkayik

kadirkayik
Katılımcı
Katılımcı

sen abs nin devrede olup olmadıgını topraklı çakıllı uygun bir yerde mümkünse trafik olmayan biryerde 60 70 km hızla giderken fren yap pedal vuruyorsa tıkırtı varsa devrede sorun yok sorun göstergelerde olabilir, yada başka yerde ama abs çalışıyor demektir.

Aynadim

Aynadim
Admin
Admin

yolda demiş ki:arkadaşlar benim aracın abs lambası devamlı yanıyor
arabbayı bilgisayara bağlat.sensörlerde arıza/kısa devre olabilir..sonra beyin

yigido5885

arkadaşlar mrb..bu siteye yeni katılıyorum...2 gün önce proton 416 glxi aldım..araç çok temiz..değişeni boyası yok..114 binde...motora baktırdım çok iyi dediler..daha anahtar değmemiş..fakat arkadaş baktı araç çalışırken yağ kapağını açtığında ufak ufak yağ sıçrıyor dışarıya...bu egzantrik miliyle mi alakalı yoksa sıkıntı mı var...birde sıralı olmayan ama otomatik gaz geçişli voltran lpg var...araç lpgye geçtiğinde check engine yazıyor bi sıkıntı olabilir mi

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]